Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1990 yılında Rize, Ardeşen ilçesinde Kaçkar Gıda Sanayi olarak bölgede hizmete başlayan oluşumumuz, inşaat sektörüne ilk defa 2002 yılında inşa ettiği yap-sat projesi ile adım atmıştır. 2005 yılın da 100 m2’lik perakende satış mağazası ile Kaçkarlar İnşaat adı altında toplanmıştır.

Kuruluş yılından itibaren genç ve dinamik çalışma ekibi ile sürekli büyüyerek birçok başarılı proje gerçekleştiren Kaçkarlar İnşaat 7500 m2’lik alanda perakende, toptan pazarlama, teşhir mağazaları ve sevkiyat araçları ile bölgeye hizmet vermekte ve  Karadeniz bölgesinde birçok markanın distribütörlüğünü  üstlenmektedir. NG Kütahya Seramik, Weber, E.C.A., KaldeİdevitKabinetForminaOrkaNewarc, Say-çelik, Jotun, Delta gibi birçok marka bulunmaktadır.

İnşaat sektöründe bölgemizde kaliteli hizmet sunmak için varız. Müşteri beklentilerini ve memnuniyetini yeni ürünlerle zamanında ve sağlıklı olarak karşılamak temel görevimizdir. Müşteri çıkarlarını koruyarak bünyemizde bulundurduğumuz markaların ürünlerini, Kaçkarlar İnşaat güvencesi ile en uygun şekilde hedef kitlemize ulaştırarak modern yaşam alanlarının oluşturulması için çalışmaktayız. Kaçkarlar İnşaat geniş ürün yelpazesi ile bölge ihtiyaçlarını karşılarken, yeni ürünlerin tanıtımı ve uygulaması ile alakalı bilgilerin seminerlerle ustalara aktarılmasını sağlamaktadır. Çalışma ekibi ile beraber sosyal projelerde de yer alan kuruluşumuz, Doğu Karadeniz bölge kültürünün yaşatılmasına önem vermektedir. Bölge standartlarını yükselterek, teknolojik yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olup, bölgesel olarak kurumsallaşmayı ve finansal açıdan güçlü bir yapıyla bölgemize dinamik bir enerji sunmayı amaçlamaktayız.

Ayrıca ürün grupları ve kampanyaları ile fark yaratan e-ticaret sistemine geçilerek müşterilere kolay imkanlar sunmaktadır.

Bizler ekonomisi güçlü bir ülke hayal ediyor ve bu yolda üstümüze düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Bu amaçla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.